Apie mus

Kapčius

Nekilnojamo turto agentūra

Mes teikiame tarpininkavimo paslaugas perkant ir parduodant bet kokį nekilnojamąjį turtą: žemę, namus, butus, garažus, komercines, administracines patalpas, miškus, sodus. Taip pat užsiimame ir šio nekilnojamo turto nuoma, kadastriniais matavimais ir žemės sklypų teisiniais sutvarkymais. Mes norime būti Jūsų partneriu, kuris gali patarti, padėti ar išspręsti su nekilnojamuoju turto susijusius klausimus.

Dirbame visoje pietų Lietuvoje – šis regionas mums jau puikiai ištyrinėtas. Mes žinome su kokiomis nekilnojamo turto nuomos pardavimo ar sutvarkymo problemomis susiduria žmonės todėl esame tam, kad jas kartu išspręstume!

Ilgametė patirtis, puikūs žmonių atsiliepimai ir šypsenos jų veiduose yra mūsų vizinė kortelė. Būtent dėl šilto bendravimo, konsultacijų ir įsigilinimo į su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus esame labiausiai vertinami Klientų. Ilgametis Klientų galvos skausmas dėl neparduotų namų, sodų ar sklypų dažniausiai lieka išspręstas, pasitelkus mūsų komandą į pagalbą.

Visai kitaip, nei didžiosios nekilnojamo turto agentūros, savo Klientams mes esame kaip draugas, padedantis nekilnojamo turto klausimais, vedantis juos į nekilnojamojo turto problemos sprendimą – parduotą būstą ar sklypą, išnuomotas patalpas ar sutvarkytus nekilnojamo turto dokumentus.

Paslaugos

Mes teikiame įvairias paslaugas, susijusias su nekilnojamo turto pardavimo, tvarkymo operacijomis

Geodeziniai matavimai ir topografija
Nekilnojamo turto vertinimas
Statinių projektavimas
Namų valdos atidalinimas
Jūsų nekilnojamo turto pardavimas
Žemėtvarkos, bei pertvarkymo projektai
Pastatų energetinio naudingumo sertifikavimas

Mūsų komanda

Susipažinkite su mūsų komanda

Lina Valentienė
Vadovė
Lina Valentienė
Vadovė
Turiu daugiau nei 10 metų patirtį nekilnojamo turto pardavimo srityje. Man didžiausias atlygis - laimingi žmonių veidai ir išspręstos jų problemos su nekilnojamuoju turtu. Svarbiausi mano darbo principai yra įsigilinimas, supratimas ir dėmesys žmogui

Palyginti objektus

Palyginti